Betaalbare veilingapp voor Android-gebruikers

Vista Auction is een gebruiksvriendelijke Android-app die gebruikers in staat stelt om deel te nemen aan online veilingen. Deze app richt zich op het aanbieden van een breed scala aan producten, waaronder meubels, sportuitrusting en elektronica, voornamelijk afkomstig van overstock en licht beschadigde artikelen van bekende retailers. Een van de belangrijkste kenmerken is dat alle veilingen beginnen bij $1, zonder minimum biedingen, wat zorgt voor aantrekkelijke koopjes op hoogwaardige producten.

De app biedt een overzichtelijke interface waarmee gebruikers eenvoudig door de beschikbare items kunnen bladeren en bieden op hun favoriete producten. Met een focus op gebruiksgemak en toegankelijkheid, maakt Vista Auction het mogelijk voor iedereen om deel te nemen aan spannende veilingen vanuit het comfort van hun eigen huis. Deze lifestyle-app is ideaal voor kopers die op zoek zijn naar unieke deals en een variëteit aan producten.

 0/1

Specificaties van de app"

  • Licentie

    Gratis

  • Versie

    3.6.8

  • Update datum

  • Platform

    Android

  • OS

    Android 15.0

  • Taal

    Engels

  • Softwareontwikkelaar

  • Download Opties"

    Google Play

Programma is beschikbaar in andere talen

Beoordelingen about Vista Auction

Heeft u geprobeerd Vista Auction? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Beoordeling toevoegen

Misschien interesseert je ook

Nieuwste artikelen

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.
Softonic

Is Vista Auction veilig?

Scan resultaat: Schoon

Deze applicatie is rechtstreeks beschikbaar in de officiële Google Play Store. Aangezien de officiële app-winkels hun eigen strenge beveiligingsnormen en beoordelingsprocessen handhaven, vertrouwen we op hun betrouwbare distributieplatform in plaats van aanvullende scans uit te voeren. U kunt met vertrouwen downloaden, wetende dat het rechtstreeks van een geverifieerde bron komt.

  • Virus vrij
  • Spyware vrij
  • Malware vrij